E krahasuan pallton e saj me atë të Florianit, ja çfarë thotë Shyhretja

Shyhrete Behluli është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja ka qenë e ftuar së fundi në emisionin e shoubizit “Mirage”, prodhimi i lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn.

Shyhretja foli për projektet që planifikon t’i publikojë së shpejti si dhe për jetën private.

Kohë më parë në shtypin rozë ka qarkulluar një lajm se Shyhrete Behluli kishte veshur pallton e njëjtë me atë të Florianit.

Për këtë gjë Shyhretja dha një përgjigje, të cilën mund ta kuptoni nga minuta 10:38.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *