Labinot Tahiri mbeti jashtë Kuvendit, ja çka zgjedh të bëjë pas zgjedhjeve

Këngëtari Labinot Tahiri si anëtar i AAK-së nuk fitoi votat e mjaftueshme.Ai mbeti jashtë Kuvendit, po ashtu nuk u nda i kënaqur, madje akuzoj për vjedhje votash nga ana e Dukagjinit, shkruan GazetaBlic.

Labi, tashmë i bindur se do qëndrojë jashtë politikës ka zgjedhur t’i kushtojë pak kohë vetes për t’u relaksuar, siç e ka shkruar edhe në foton e sapo publikuar në Instagram.
Artisti, shihet i veshur në trenerka dhe ka shkruar: ‘Tani pak kohë për vete‘.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *