Shifër marramendëse, kaq para ia la Sinan Hoxha Bleros në dasmë

Para pak javëve, këngëtari i mirënjohur, Blero i ha fund beqarisë.

Ai u martua me bukuroshen, Afrona Dika dhe bënë një dasmë tejet madhështore. Pas dasmës, Blero nuk po i kursen paraqitjet publike. Së fundi ai ka qenë i ftuar në një emision ku një ndër pyetjet ka qenë se sa para ia ka lënë Sinan Hoxha në dasmë. Blero ka treguar se Sinani ia ka dhuruar për dasmë 1005 euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *