Aktroja turke u martua me miliarderin 80 vjeçar: Jemi gati të kemi fëmijë

Disa ditë më parë mediat turke por jo vetëm, ‘gufonin’ nga lajmi se aktorja e njohur, Meltem Miraloglu ishte martuar në fshehtësi me një miliarder amerikan, 80-vjeçar.

Edhe pse ishte munduar që lidhjen e saj të dashurisë me një burrë 48 vite më të madh se veten ta mbante larg syve të publikut, mediat turke bënë publik lajmin shoqëruar me disa foto të çiftit.

Pas disa ditësh heshtjeje më në fund Meltem vendosi të flasë hapur në një intervistë për mediat vendase.
Ndër të tjera, aktorja tha se ajo dhe bashkëshorti janë gati dhe do të bëjnë një fëmijë me fertilizim in vitro, ndërsa nuk pranoi të bëjë komente mbi lajmet se djali i miliarderit 80-vjeçar ka mohuar të atin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *