Befasoi të gjithë me fustanin që kishte zgjedhur për dasmë, Vesa tregon se nga u frymëzua

Vesa Luma dhe reperi Big Basta, katër vite më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.Këngëtarja në dasmë kishte zgjedhur një fustan të veçantë nusërie, i cili ishte krejt ndryshe ngase ishim mësuar t’i shohim zakonisht.

Pas katër vitesh nga dasma, ajo tregoi se nga u frymëzua për atë fustan, e që ishte nga një videoklip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *