Elita ia lë djalin Gjikos, ai befason me veprimin

Gjiko dhe Elita janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Që të dy kanë treguar se janë bërë dy prindër shumë të përkushtuar.

Sot, Elita ia ka lënë djalin Gjikos, e ai nuk ka hezituar të dalë me të në qytet./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *