Fifi ia pa hajrin dietës, s’ju besoni syve si po duket

Filloreta Raçi është këngëtarja e njohur nga Kosova.

Ajo tani po zhvillon karrierën në Shqpiëri dhe këngët e saj po bëhen gjithnjë e më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja që tani po njihet me emrin e saj artistik, Fifi, këtë kohë i është nënshtuar një diete.

E pasi largoi disa kilogramë Fifi po duket shumë më ndryshe./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *