Fotoja e “turpshme” me femijet, plas sherri midis Dafines dhe fansave

Një foto e postuar në ‘Instagram’ nga këngëtarja Dafina Zeqiri ka shkaktuar ‘debat’ në komente. Në të shihet Dafi dhe një grup fëmijësh duke pozuar me gishtin e mesit lart.

Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga komentuesit, të cilët nuk kanë nguruar që ta akzuojnë këngëtaren se nuk po ju mëson gjëra të mira fëmijëve.

“Ti po i mëson gjëra shumë të mira”, i shkruan komentuesja me ironi.

Ndërsa Dafina nuk ka vonuar për t’i kthyer: “Ju po i mësoni më të vegjëlit të bëjnë me gisht para se t’i mësoni të thonë fjalët e para”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *