Getoar Selimi pozon pranë “Ferrarit” të tij

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, është shumë i pëlqyer nga mijëra fansa.Ai është njashtu tejet i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij.

Jo pak herë, reperi nga Prishtina ka promovuar edhe jetën e tij luksoze që bën.
Së fundmi, Getoar Selimi publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej pranë veturës së tij luksoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *