Gili me burrin dalin bashkë, po duken si dy adoleshentë

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, dasma e festa të tjera.

Gili është shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj.

Sot, ajo dhe burri i saj Iliri kanë dalë për shëtitje e që të dy po duken si aoleshentë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *