Labi thotë se votat e tij janë vjedhur, shikojeni se çfarë i shkruan Stresi

Labinot Tahiri publikoi mesazhin që e mori nga Stresi.

Labinot Tahiri përmes një postimi në Instagram, për çështjen e votave tha se po del që është keqpërdorur dhe jo dënuar nga populli.

“Pra ata që janë gëzuar për mua duke aluduar se më ka denuar populli, doli dhe po del që unë jam keqëpërdorur ,dhe jo i denuar!

Faleminderit KQZ-së për këto informacione!

Kërkoj që prokuroria dhe organet kompetente ti denojnë komisionerët e till qofshin nga cila do parti!

Labinot Tahiri, Ferizaj Kosovë e Shqipërisë”, kishte shkruar Labi, i cili nuk i ka arritur votat për t’u bërë deputet.

Në mesin e shumë komenteve, ai pranoi mesazh edhe nga reperi Stresi, i cili i shkruan

“Une e mbeshtes kauzen tende labi sepse prej vitesh vota e lire Po keqperdoret Por ti je missionar I pa dorzuar ndaj jemi me ty vllaqko”.

Këngëtari e postoi në InstaStory këtë koment dhe ia kthen “Faleminderit vella! Do vazhdoj ashtu siq isha i pandalshëm për çdo derë shqiptari”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *