Lorinda Kolgeci ‘injoron’ dy ish-koleget e “O sa mirë”

Lorinda Kolgeci befasoi me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes Arta Nitajt dhe Arta Elezajt.Kolgeci ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.Aktorja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, mes tyre edhe disa emra nga aktrimi.

Lorinda u pyet të zgjedh edhe mes Arta Nitajt dhe Arta Elezajt, me këtë rast dha një përgjigje interesante.Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:30 mund ta kuptoni përgjigjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *