Në këtë shtëpi luksoze po jeton Blero dhe Afrona

Këngëtari i njohur Blero ka disa javë që kurorizoi dashurinë me martesë me modelen bukuroshe Afrona Dika.
Dasma e tyre madheshtore bëri bujë në mediat, ngase gjithqka ishte organizuar në mënyrën më të mirë, shkruan “Kosovarja”.
E pas dasmës çifti vazhdimisht po ndanë imazhe të ndryshme nga aktivitetet e tyre.

Është Blero ai i cili së fundi ka publikuar një fotografi duke fokusuar një pjesë brenda shtëpisë së tij.
Aty shihet një pjesë e pishinës e cila duket se ka një hapësirë mjaft të madhe dhe duket shumë luksoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *