Nora fotografohet në përqafimin e një mashkulli, Roberti befason me veprimin e tij!

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor, përcjell ORAinfo. Nora para muajsh është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite.< E duket se tani ajo e ka marrë vetën dhe ka nisur të shijojë jetën. Se fundmi Nora është fotografuar duke u përqafuar me dizajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahiti. Ata janë miq shumë të mirë mes vete. E ajo që ka marrë vëmendjen është heshtja e Robertit. Edhe pse çdo postim i Norës merr pëlqime nga Roberti, kësaj radhe një ‘Like’nga ai ka munguar A është bërë ‘xheloz’ Roberti për këtë foto…?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *