Nuk i keni parë asnjëherë? Këto janë motrat e Edona Llalloshit

Edona ndan një foto të ëmbël me motrat e saj.

Edona Llalloshi është nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Edona Llalloshi është artistja e cila i ka ‘mbijetuar’ shumë gjeneratave në muzikën shqiptare duke i qëndruar besnik stilit të saj muzikor, shkruan lajmi net.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale dhe ajo së fundmi në profilin e saj ka ndarë një imazh me motrat e saj ku duken mjaft të lumtura në praninë e njëra tjetrës.

Përndryshe, sa i përket muzikës muaj më parë Edona solli klipin e fundit të titulluar ‘U boçka u bo’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *