Njihuni me vajzën dhe djalin e Sabri Fejzullahut nga martesa e parë

Këta janë djali dhe vajza nga martesa e parë e Sabri Fejzullahut.
Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu, është në skenë prej më shumë se 50 vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse në të 70-tat, Fejullahu ende është aktiv dhe i pranishëm pranë publikut që e ndjek me kënaqësi karrierën e tij muzikore.
Shpesh edhe jeta private e këngëtarit ka gjetur vend në media, madje nuk është mediatizuar vetëm ai, por edhe anëtarët e tjerë të familjes së tij.

Sabriu, i ka edhe dy fëmijë nga martesa e parë, Armendin dhe Adelinen, që jetojnë larg Kosovës, e që së fundi kanë pozuar të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *