A e njihni këtë vogëlushe në foto? – Ajo sot është këngëtarja më e bukur

Publikohet fotografi e rrallë nga fëmijëria.

Selena Gomez ka publikuar një fotografi të vjetër.

Këngëtarja e mirënjohur, Selena Gomez është kthyer prapa në kohë, duke publikuar imazhe nga fëmijëria, shkruan lajmi.net.

Ajo postoi një fotografi në Instagram, e cila ishte shkrepur shumë vite më pare, kur Selena ishte fëmijë.

“Dhashë gjithçka timen dhe ata të gjithë e dine”, është mbishkrimi që Selena ia ka lënë fotos së ëmbël.

Për ndryshe, këngëtarja po punon rreth projekteve të reja si në muzikë ashtu edhe në aktrim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *