Nora uron shokun e ngushtë për ditëlindje, kjo s’do t’i pëlqejë Roberit

Nora Istrefi është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor.

Nora para muajsh është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite. E duket se tani ajo e ka marrë vetën dhe ka nisur të shijojë jetën. Së fundi, ajo ka uruar shokun e saj, Valdrin Sahitin për ditëlindje. E kjo duket se s’do t’i pëlqejë Robertit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *