E pyesin për Engjin, befason Shkurta me përgjigjjen për vajzën e Shyhrete Behlulit!

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli tashmë duket se nuk ka asnjë shanse që t’i rregullojnë raportet mes vete.

Ato janë “xhindosur” keq me njëra tjetrën sa që nuk ia bëjnë “hesap” as fëmijët shoqja-shoqes!

E fundit ishte Shkurta në një intervistë ku duhej të zgjidhte mes Engjellusha Salihut dhe Ryva Kajtazit, dhe ajo nuk hezitoi e tha emrin e kësaj të fundit duke mos e përmendur fare Engjin!

Dihet se përveç që ishin mikesha të ngushta dhe kolege këngëtare, Shkurta e Shyhretja janë edhe familjare, ku kjo e fundit e kishte marrë Fejzën për kushëririn e saj Hajrush Behlulin, e tani pas një zënke që ato e kanë pasur nuk frekuentohen mes vete as familjarisht./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *