Ndejkësja i thotë se është e shëndoshë, Bebe Rexha befason me përgjigjen

Bebe Rexha befason me përgjigjen

Bebe Rexha ende po merr kritika për fizikun e saj.

Bebe Rexha nuk po mund t’i shpëtojë kritikave të publikut, ku temë kryesore kanë peshën e këngëtares, për çka mori sërish komente, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Dibra pak orë më parë ka publikuar një fotografi veshur me një fustan të zi dhe përkundër faktit që duket shumë mirë një ndjekëse i la koment “Wow … Ti duhet të humbësh peshë”.

Ndërsa Bebe ia ktheu duke thënë “Jo, ju duhet të jeni më pranues dhe të punoni në vetë urrejtjen tuaj.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *