Aktori juaj i preferuar, Edon Berveniku flet për frikën e tij më të madhe

Aktori i njohur Edon Bërveniku ishte këtë javë protagonist i rubrikës ‘Qitja pikën’ në Prive.

Për frikën tij me të madhe ai shprehet: “I frikësohem me të madhe njerëzve që janë labil, njerëzve që mund të të dëmtojnë, njerëzve që shpifin të cilët na rrethojnë gjithmonë ku jemi dhe ku jetojmë.”

Ai shpalosi shumë detaje teksa mes tjerash u detyrua të zgjedhë mes ‘O sa mirë’ ku mori famën dhe serialit të ri ‘SHPK Nazi’.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *