Ariana na prezanton me vëllain e saj, kaq shumë ngjajnë

Ariana Fejzullahu është një prej emravë të më të njohur të publikun kosovar.

Ajo është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, përcjell ORAinfo.

Ariana njihet si një femër që e ndjek modën dhe paraqitjet e saj janë ato që marrin gjithmonë vëmendjen.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, Ariana ka publikuar një foto me të cilën na prezanton e vëllain e saj me të cilin duket se ngjajnë shumë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *