Brenda shtëpisë 3 milionë dollarëshe të Selena Gomez

Këngëtarja shumë e dashur, Selena Gomez njihet si një nga artistet më të komentuara për jetën personale por edhe talentin që ajo ka.

Pas martesës së ish-it të saj, Justin Bieber çdo postim i saj shkakton reagim të menjëhershëm dhe interpretohet në lidhje me të.Kënga e fundit e Selenës, mendohet që të jetë një dedikim për Justin por ende nuk është publikuar e pritet të ndodhi këto ditë.Pavarësisht ngjarjeve të ndryshme kohët e fundit, ajo ka vendosur të përqëndrohet te vetja, prandaj dhe ka blerë një vilë rreth 3 milionë dollarë.

Mediat e kanë komentuar shtëpinë si të modeluar me shumë shije dhe stil, të përshtatshme për këngëtaren e re. Më poshtë mund të shihni foto nga ambientet e ndryshme të vilës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *