Gazetari i thotë Norës se është në lidhje të re, përgjigja e saj është epike

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes se tyre para dy muajve por shumë herë po përfliten për lidhjet e tyre të reja

Por, Nora nuk është deklaruar për këtë ndarje dhe këtë e ka bërë shkurt pas dy muajve.

Edhe për Norën edhe për Robertin ka pasur thashetheme, madje edhe fotografi të ndryshme ku Roberti ishte parë me një femër tjetër e po ashtu ishte aluduar që në pushime me Norën ishte edhe një mashkull që për momentin nuk dihet.

“S’kam ç’të shtoj, vetëm i uroj gjithë të mirat”, kishte thënë Nora në një intervistë të shkurt për Prive jkëtë javë por kur gazetari e pyeti Norën për lidhjen e re të saj që po përflitet Nora është përgjigjur shkurt duke dhënë një përgjigje epike “Bye”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *