Bes Kallaku ‘i nxjerr bojën’ Sinan Hoxhës, i publikon foton që habiti të gjithë

Bes Kallaku i ka bërë të gjithë ndjekësit në Instagram të qeshin me postimet e tij të fundit për sfidën e 10 viteve që ka çmendur rrjetin.
Pas fotos ku shfaqej me paruke nga njëra anë dhe si gjyshe në anën tjetër, Besi ka publikuar edhe fotot e Sinan Hoxhës.

Aktori ka krahasuar fotot e Sinanit të 10 dhe 20 viteve më parë me foton e vitit 2018.
Menjëherë këto foto kanë tërhequr vëmendjen dhe kanë nisur komentet e shumta ndërsa Sinani nuk ka bërë ende një reagim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *