Ermal Fejzullahu shijon pushimet në Turqi bashkë me Arianën

Këngëtari shqiptar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, javë më parë u bënë prindër për herë të katërt.
Çifti, të cilët janë të martuar prej vitesh, gëzojnë një jetë të lumtur familjare me prezencën e katër fëmijëve, Artit, Erës, Bunës dhe Anës.

Ndërkohë, dyshja së fundmi janë duke shijuar disa ditë pushimi në Turqi, gjersa kanë zgjedhur një nga vendet më të bukura atje – Kapadokia.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *