Nuk e keni ditur, por ja cili aktor nga seriali është burri i ‘Ferides’

Seriali ‘më fal’ është një ndër më të ndjekurit nga publiku shqiptar.

E është ky serial që e bëri të njohur aktoren turke Seyma Korkmaz që luante rolin e ‘Ferides’, përcjell ORAinfo.

Feridja jashtë nga seriali është e martuar dhe vazhdimisht paraqitet në publik me burrin.

Ndonëse nuk e keni ditur, Cyneit Mete është burri i saj, dhe që poashtu luan në të njëjtin serial me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *