Shyhrete Behluli në Mushtisht me nënën dhe të bijën, ja çfarë po bëjnë

Këngëtarja Shyhrete Behluli ka postuar një fotografi nga Mushtishti.
Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli e ka kaluar ditën pranë një personi shumë të rëndësishëm në jetën e saj.

Shyhretja ka kaluar kohë në Mushtisht pranë nënës bashkë me vajzën e saj, Engjëllushen.
Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën ka pozuar në veshje sportive pranë nënës dhe vajzës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *