Ky është djali që e shoqëron Nora Istrefin

Nora dhe Era Istrefi kanë udhëtuar për Greqi, me gjasë për këngën e radhës. Ka zëra që po thonë se motrat po vijnë sërish me duet

Era dhe Nora kanë pasur edhe një bashkëpunim, që rezultojë i suksesshëm dhe që goditi tregun e muzikës. Motrat këngëtare aktualisht vetëm, pa ndonjë mashkull në krah. Nora, i dha fund martesës me Robert Berishën, pas 13 vitesh bashkë, shkruan Kosovarja.

Nora, po shoqërohet kryesisht nga DJ i saj. Pavarësisht përflitjeve, ky është i vetmi mashkull që e shoqëron thuajse kudo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *