U tha se Fero dhe Arbenita janë ndarë, ky postim sqaron gjithçka

Ka javë të tëra që thuhet se Fero dhe Arbenita Ismajli janë ndarë.
Çifti hoqi të gjitha fotografitë nga rrjetet sociale dhe nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin por sonte gjithçka ka marrë fund, kur është fjala për thashetheme.

Ata në fakt nuk janë ndarë dhe me sa duket kanë qenë gjithë kohës bashkë.

Arbenita ka shpërndarë në instastory këngën e re të Feros “Jom rrit”, e para që pas ndarjes nga On Records.Ky postim sapo vulosi edhe një herë dashurinë mes tyre dhe ju mund ta shihni më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *