Neymar fillon të flirtojë me Rita Orën

Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e futbollistit me foton e fundit. Ora është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe ndër miliona ndjekjes që ka është edhe ylli i PSG, Neymar, i cili së fundmi i la një koment bukuroshes shqiptare.

Në një postim të bërë këngëtarja ka kujtuar ‘Halloëeen-in’ e vitit të kaluar kur ishte munduar ti ngjasoj në pamje reperit Post Malone dhe ky postim po bën bujë në rrjete sociale.

Në foton e publikuar shohim se postimi ka futut në humor të mirë edhe Neymarin i cili i komenton Ritës me këto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *