Burri milioner e ‘mbulon’ në ar Adelinën, shikoni foton e fundit të saj

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare.

Adelina Tahiri është shumë e komentuar në veçanti për jetën e saj private pas martesës me burrin maqedonas 50-vjeçar, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë e njohur edhe për stilin e saj unik dhe gjithmonë plot stil.

Sot, ajo ka dalë në qytet e gjithë vëmendjen në pamjen e saj morën varëset nga ari e që duket se i ka nga burri i saj miloner./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *