E pyesin për numrin e marrëdhënieve, si do ndihet Loredana pas përgjigjes së Mozzikut?

Mozzik ka folur për jetën e tij private.
Mozzik ka qenë i ftuar në emisionin e udhëhequr nga Luana Vjollca, ‘Shiko kush luan’.

Gjatë emisionit reperi është pyetur për lidhjet serioze që kishte kaluar, dhe pa ngurim ai dha përgjigjen.
‘Numri i dashurave serioze që kamë pas, e dinë edhe njerëzit ka qenë një, përndryshe nana e vajzës tem’ duke aluduar në këtë formë në Lorin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *