Kjo çka i ndodhi Mahmut Feratit mos i ndodh askujt! (Video)

Në emisionin LEMzA’ në Tribuna Channel me Kiki Rrahmani i ftuar ishte këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Mahmut Ferati.
Gjatë emisionit ai rrëfen edhe një ndër momentet më të sikletshme të tij.Për të mësuar se pse dhe kush i ra shuplakë atij. Me poshte keni pamjet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *