Merr fund dilema, del fotografia e Feros dhe Arbenitës dorë për dore

Është përfolur shumë në lidhje me raportin e tyre së fundmi.

Për të disatën herë me rradhë u aludua se Fero dhe Arbenita janë ndarë, një lajm i cili u hodh sërish poshtë me rastin e publikimit të këngës së re të Feros, të cilën e përkrahu bukuroshja përmes shpërndarjes në rrjete sociale.

E se çifti janë në ditët e tyre më të mira e vërteton edhe një fotografi e siguruar nga Prive.al.

Në të, çifti shihen bashkë në Berlin teksa e shijojnë një të diele larg të gjithëve por jo edhe të ndjekësve besnikë të Prive.al të cilët kanë shkrepur fotografinë e cila dëshmon se Fero dhe Arbenita janë më të lumtur se kurrë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *