Çka po ndodh me Egzonën, nuk po njihet në foton e fundit

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun
Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Egzona menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra e të cilat i reklamon vetë.
Ajo sot ka veshur një fustan të kuq dhe në foton që e ka publikuar fotografi i njohur, Norik Uka, Egzona duket komplet ndryshe nga ky grim që ia kanë bërë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *