Këngëtari i njohur shqiptar i futet politikës, shpresë tek fermat: Ato shkulin krevatin për mua

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar ka bërë sot një deklaratë të fortë dhe që ka tërhequr vëmendjen.

Shpat Kasapi ishte i ftuar sot në “E diell”, ku gjatë intervistës me Ervin Kurtin zbuloi se ka ndërmend t’i futet politikës e të bëhet deputet.

“Pse jo mos t’i futem politikës, kam ndërmend, do bëhem deputet nëse populli më beson”, u shpreh Shpati.

“Më përpara vajzat shkulnin flokët prej teje, po sot që je rritur çfarë bëjnë vajzat?”, e pyeti Ervini. “Sot shkulin krevatin”, u përgjigj Shpati duke shkaktuar të qeshura. “Ti vërdallë bën namin, por në televizion thua jam single”, i tha Ervini. “Nuk kam diçka konkrete”, u përgjigj Shpati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *