Engji shkon në sallon të motra e saj, ka bërë një ndryshim të madh në pamje

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Engji se fundmi ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Ajo ka qenë në sallonin e motrës së saj dhe është bërë bionde.

Në look-un e ri, Engji po duket një super femër. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *