Këngëtari spanjoll feston me flamur shqiptar në mes të koncertit në Selanik

nrique Inglesias është fotografuar duke festuar me një flamur shqiptar në një koncert në selanik.
Në një moment gjatë performancës së këngëtarit një fans i ka hedhur në skenë flamurin shqiptar dhe Enrique e ka marrë dhe e ka valëvitur disa herë.

Ky gjest ka lumturuar të gjithë shqiptarët, të cilët nuk kanë nguruar ta fotografojnë.
Edhe moderatorja Fjodora Fjora nuk e ka shmangur këtë moment. Ajo e ka postuar foton e Enriques në Instastory duke shkruajtur: ‘Ja dhe Enrique kuq e zi’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *