Martesa e ‘Kemalit’ me Fahriye në “krizë”, shkak roli i ri në serial

Roli i ri në serial i sjellë ‘Kemalit’ probleme me bashkëshorten.

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit, është duke xhiruar për rolin e tij të ri në serialin ‘Ertugrul’.

Duket se puna intensive dhe me orare të zgjatura, krahas lodhjes i ka sjellë dhe probleme me bashkëshorten.

Ajo tha në një intervistë për mediat turke se Burak largohet për më shumë se 13 orë nga shtëpia dhe nuk ka aspak kohë për familjen e tij.

Bashkëshortja e tij shprehu shqetësim kryesisht për faktin se ai sheh pak ose aspak të birin pasi kur kthehet e gjen në gjumë.

Teksa tregoi se djali i tyre ka nevojë për figurën e të atit, ajo tha se shpreson që Burak dhe produksioni të gjejnë një zgjidhje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *