Plas sherri, Aulona i kthehet keq Rezarta Shkurtës: S’të vjen turp, s’le emision pa dal

Biznesmenia Rezarta Shkurta ka marrë së fundmi një mesazh nga moderatorja Aulona Musta e cila e fton në sezonin e ri të “Thumb”, por mes të tjerash e kritikon për faktin që nuk ka dalë kurrë në emisionin e tyre.

“O Rezarta Shkura, o …biznesmene si je? Si po shkon andej Po mirë s’të vjen turp që ke dalë në çdo emision, vetëm tek shoqet e tua s’ke dalë kurrë! Ua kjo është e turpshme”, i shkruan ndër të tjera Aulona, mendimin e të cilës e ka mbështetur edhe Fatma.

Ndërsa Rezarta ua ka lënë mesazhet ‘seen’, duke i habitur Aulonën dhe Fatmën. Më pas mes vajzave kanë plasur të qeshurat, por Rezarta ende nuk u ka dhënë një përgjigje. Mbetet të shihet nëse do e shohim Rezartën në sezonin e ri të “Thumb”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *