Si u bë Bertan Asllani shkak që Big Mama të lidhej me aktorin turk

Pak ditë më parë Big Mama tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fotot që postoi në rrjete sociale ku shfaqej krah modelit dhe aktorit turk Serhat Kaynarpinar i cili ka luajtur në serialin “Beni Affet” (Më fal), i transmetuar në Kosovë.

Shumë shpejt nisën thashethemet se Bigu dhe Serhati ishin në një lidhje, por në fakt dyshen i ka bërë bashkë kënga e Bertan Asllanit. Big Mama ka publikuar së fundmi një ripërpunim të një prej këngëve më të famshme të Bertanit “Akoma të du”.

Ripunimi i kësaj kënge nga Big Mama është pëlqyer shumë dhe në klip këngëtarja shfaqet krah Serhatit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *