E kujtoni Sofinë e parë tek “Zonë e Lirë”? Nuk ua merr m endja ndryshuar tërësisht bukuroshja (Foto)

Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në media. Tre vite më parë Sofia u largua nga emisioni dhe vendin e saj e zunë vajza të tjera.

Megjithatë ajo mbeti sërish shumë e komentuar deri në momentin kur vendosi që për dy vite të shkëputej nga jeta publike.
Së fundmi Sofia është rikthyer dhe ka filluar të postoj shumë shpesh foto në rrjete sociale.

Emri i vërtet i “Sofi” është Romina Alku dhe që me shikimin e parë bukuroshja të kujton emisionin “Zonë e lirë”, por padyshim që edhe ka ndryshuar dhe është bërë akoma më e bukur dhe tërheqëse./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *