E rëndë/ Mësohet arsyeja tro.nditëse e she.rrit të ashpër mes tre bukurosheve shqiptare

Moderatorja Einxhel Shkira njihet për personalitetin shpërthyes dhe për përgjigjet e drejtpërdrejta. Së fundmi ajo është komentuar shpesh pas rrahjes së bujshme nga Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi. Burime nga Tema bëjnë me dije se ‘molla e sherrit’ që Einxhel Shkira pati me modelet, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi, ishte për shkakun e një djali. Por kjo mbetet për t’u parë.

Ngjarja ndodhi disa javë më parë, teksa modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në dhunë fizike mes tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *