Vitet s’po ecin për Mimoza Mustafën, ju ‘habit’ me pamjen

Mimoza Mustafa është një këngëtare kosovare shumë e njohur për publikun.

Ajo dhe burri i saj, Shkumbin Istrefi i dhanë publikut shqiptar vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme.

Mimoza nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

E në fotot që i publikon shohim se vitet nuk po ia lënë ‘shenjë’ dhe po duket si një vajzë e re./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *