Nicki Minaj zbulon unazën e saj të martesës dhe ka një çmim marramendës

Unaza është super e shtrenjtë.
Nicki Minaj shfaqet për herë të parë si një grua e martuar.

Reperja 36-vjeçare shfaqi unazën e saj të martesës në një video në Instagram.
Debutimi i diamantit erdhi rreth një javë pasi ajo u martua me Kenneth Petty, i cila gjithashtu ka një unazë të re në gisht. Unazat janë nga Rafaello dhe Company, transmeton eonline.

“Urime Mbretit dhe Mbretëreshës”, ka shkruar argjendaria në Instagram. “Ne ju dëshirojmë shumë dashuri dhe lumturi së bashku. Faleminderit që na besuat me projektimin dhe bërjen e këtyre pjesëve shumë të veçanta për ju të dy”.

Sipas kompanisë, guri i unazës së Minaj është 17 karat dhe është një prerje rrezatuese.
Ndërsa kompania nuk tregoi ​​çmimet e unazave, ata vunë në dukje se të dy unazat vlerësohen me 1.1 milion dollarë.

Minaj gjithashtu zbuloi se Petty ka punuar me kompaninë për të dizajnuar unazat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *