Ju kujtohet ‘Alma’ e serialit ‘Familja moderne’, ja ku është ajo sot

Nga ndërprerja e serialit “Familja moderne“, që ishte shumë i shikuar dhe i mirëpritur me vite të tëra, thuajse nuk kemi pasur rastin ta shohim gjetiu aktoren.
Ajo kishte luajtur rolin e saj në atë serial, Alma, u bë e njohur dhe e pëlqyer për Vlora Merovcin, e cila ka luajtur edhe në shumë role në teatër.

Për ata që nuk e dinë, Vlora Merovci është e martuar me aktorin dhe vokalistin e grupit të mirënjohur “Troja”, Bujar Berishën.
Ata kanë dy fëmijë, Dionin dhe Ea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *