Norës s’po ia lë ‘shenjë’ ndarja nga Roberti, mahnit me pamjen sot

Ajo është një këngëtare shumë e dashur për publikun shqiptar.

Nora Istrefi po vazhon të jetë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre nga e cila kanë një vajzë.

E ndarja duket se nuk po e pengon aspak Norën pas në foton e fundit ajo shfaqet tejet në formë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *