Pozoi nga Parisi, Besi i bën komentin epik Xhensilës, ajo ia kthen: Nga ty se prisja

Tre ditë më parë Xhensila u rikthye në muzikë me një projekt të ri që mbante titullin “Paris”. Kënga u pëlqye shumë dhe ka arritur mbi 1 milion shikime në Youtube Pozoi nga Parisi, Besi i bën komentin epik Xhensilës, ajo ia kthen: Nga ty se prisja

Së fundmi Xhensila ka postuar në Instagram një foto të realizuar gjatë xhirimeve të videoklipit në Paris ku shfaqet e veshur me të kuqe dhe një beretë.

Besi i bën komentin epik Xhensilës, ajo ia kthen: Mes komenteve të shumta, dallon komenti i Besit i cili i shkruan Xhensilës se duket si forcat komando.

“Si ke dal foto me kte berreten si me qene tu imitu forcat komando”. “Legjende u be e shkreta berret, (nga ty se prisja). Mos ma luj Berreten”, i përgjigjet Xhensila

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *