Roberti dhe Nora nuk qenkan divorcuar, zbulohet e vërteta

Robert Berisha ka sqaruar përfundimisht gjithçka rreth ndarjes nga Nora Istrefi.

Robert Berisha ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë ekskluzive për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Gjatë muajit gusht, këngëtari e kishte konfirmuar ndarjen nga Nora, ndërsa për “Mirage”, vendosi të flasë për herë të parë rreth kësaj teme.

Ai u dha fund të gjitha thashethemeve që kanë qarkulluar që prej kohës kur u dha lajmi për ndarjen e tyre.

Për të mësuar se çfarë tha Robert Berisha lidhur me ndarjen nga Nora Istrefi, klioni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *